GAZİ DERNEĞİMİZDEN 106 KOLİ RAMAZAN PAKETİ

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları giderilmesi adına destek kampanyalarına,
Develi Gazi Mahallesi Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği geçen sene olduğu gibi bu sene de Ramazan Kumanya dağıtımına başladı.

Dernek Başkanı Hamdi Orhan öncülüğünde başlatılan kampanya, dernek yönetimi, üyeler ve Gazi Mahalleli hayırseverlerimizin bağışlarıyla hayat bulurken, toplanan bağışlar gıda paketleri haline getirilerek dağıtılıyor.

Toplamda 106 kolilik gıda paketi oluşturuldu, 25’inin dağıtıldığı kalan kısmının da önümüzdeki günlerde dağıtılacağı öğrenildi.
Develi merkezde ve gazi mahallemizde ihtiyaç sahibi köylülerimize ve ihtiyaç sahiplerine şu zor günlerde dağıtılmak üzere bağışlarımızdan temin edilen 106 adet gıda kolisinin 1 etabı 25 tanesi Develi merkezde ikamet eden ihtiyaç sahibi köylülerimize ve diğer ihtiyaç sahiplerine dağıtımı yapılmıştır.
 
2. Etabı ise 81 koli olarak Hafta sonu da Gazi Mahallemizde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Bağış yapan abilerimize kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Allah birinize bin versin inşallah.
#yuregimizgazi

Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun… 🤲

Bir cevap yazın