GAZİ DERNEĞİMİZDEN TEŞEKKÜR MESAJI

KAYSERİ DEVELİ GAZİ MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI HAMDİ ORHAN ABİMİZİN DERNEK SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞMIŞ OLDUĞU MESAJDA;

Sevgili hemşerilerim; 2018 yılında kurmuş olduğumuz derneğimizin bu güne kadar gazi köyümüz için yapmış olduğumuz hizmetlerin bir yenisini yapmanın gururunu yaşıyoruz. Köyümüzde yıllardır özlemi çekilen özellikle gurbette yaşayan hemşerilerimizin memleket özlemini giderebilmesi ve güvenliğin sağlanması amacıyla mahallemizin çeşitli noktalarına 14 adet güvenlik kamerası yapmış bulunmaktayız
Derneğimizi en üst seviyeye yükseltme çabamızda bizleri yalnız bırakmayan, katkı ve desteğini esirgemeyen Gazi Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yönetim kurulu ve tüm üyelerimize ayrıca teşekkür ederim. Dernek olarak tek amacımız ve gayemiz vardır oda Gazi Mahallesi ve Gazililerdir.
Kamera kurulumu için bize maddi desteğini esirgemeyen aşağıda listede isimleri bulunan abilerim, kardeşlerim hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun. Bundan sonrada Gazi ile alakalı vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden Allah razı olsun. Allah birinize bin versin inşallah. Bu süreçte ayrıca bize destek veren Arslan Elektrik Hamza ARSLANA da teşekkür ederiz.

Tekrar verdiğiniz desteğe ve güvene teşekkür eder, sağlık ve mutluluklar dileği ile saygılarımı, sunarız.

Develi Gazi Mahallesi
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Yönetim Kurulu Adına
Hamdi ORHAN
Dernek Başkanı

diye belirtti. Bizde Develi Gazi Mahallesi sayfa yönetimi olarak bu değerli hizmette emeği geçen başta dernek başkanımız HAMDİ ORHAN ve tüm sevgili hemşirelerimize teşekkür ederiz….

Bir cevap yazın