GAZİ MAHALLESİ HAKKI OLAN HİZMETLERİ BEKLİYOR!

GAZİ MAHALLESİ BÜYÜK BİR MAHALLEDİR VE BELDE BELEDİYESİ OLARAK HAKKI OLAN HİZMETLERİ VE VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRİLMESİNİ BEKLİYOR!

KAYSERİ / DEVELİ / GAZİ MAHALLESİ ( GAZİ BELEDİYESİ DÖNEMİNDEKİ HİZMETİ DEVELİ BELEDİYESİNE BAĞLANDIKTAN SONRA ALAMAZ OLDU! )
2010 YILI BÜYÜK ŞEHİR YASASI İLE 2000 ALTINDA OLAN SEÇMEN SAYISINI KAPLAYAN VE KAPATILAN BELEDİYELER ARASINDA BULUNAN GAZİ BELEDİYEMİZDE YER ALMIŞTI.
KAPATILAN BELEDİYEMİZ TÜM HİZMET BİRİMLERİ İLÇEMİZ DEVELİ BELEDİYESİNE AKTARILMIŞTI. O GÜNDÜR BU GÜNDÜR GAZİ MAHALLESİ OLARAK İLÇE BELEDİYESİNE BAĞLANAN BELDEMİZ İSTENİLEN HİZMETLERİ TAM ANLAMINDA ALAMAMAKTADIR.

MAHALLEMİZE YAPILAN YATIRIMLARA DİYECEK SÖZÜMÜZ YOK! AMA SÖZ VERİLİP AYLARCA OYALANMAKTAN VE KANDIRILMAKTAN ARTIK BIKTIK!

MAHALLEMİZE YAPILAN DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARINDAN SONRA BOZULAN YOLLARIMIZ EN BÜYÜK SORUNLARIMIZDAN BİR TANESİ!  YOLLARA YAMA YAPILARAK BAŞTAN SAVMA İŞÇİLİKLE GÖZ BOYANDI!

BU SORUNUMUZ ÜZERİNDEN DEFALARCA BELEDİYEMİZE BİLDİRİLMİŞ SÖZLERİ ALINMIŞ İHALELER YAPILMIŞ VE HATTA KAYSERİ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ İLE GÖRÜŞÜLMÜŞ DENMESİNE RAĞMEN AYLAR GEÇMİŞ AMA HALEN SOKAKLARIMIZDA YOLLARIMIZ PERİŞAN HALDE!

BURADA ÖNEMLİ OLAN VERİLEN SÖZLERİN GÖZ BOYAMAK DEĞİLDE YERİNE GETİRİLMELERİNİ İSTERİZ.!

MAHALLEMİZDE;
ÇÖP TOPLAMADA, TEMİZLİK ANLAMINDA, MAHALLEMİZ GİRİŞ YOLU ÜZERİNDEKİ AĞAÇLARIN SULAMA VE ÇEVRE BAKIMI ÇOK YETERSİZDİR. PARK BAHÇELER DE AYNI DURUMDA!

EN BÜYÜK SORUNUMUZDAN BİR TANESİ DE İÇME SUYU SORUNUMUZ! MAHALLEMİZ YÜKSEK KESİMLERDE YAŞAYAN ÖRNEK KUM MAHALLESİ GİBİ YERLERE SU ÇIKMAMAKTA. BUNUN EN AÇIK SEBEBİ YAPILAN SU DEPOSUNUN GEÇMİŞ YILLARDA Kİ BULUNAN ESKİ DEPOLARIMIZA NAZARAN KÜÇÜK OLMASI DA OLABİLİR VE ÖRNEK 10 YIL ÖNCEKİ HANE SAYISI İLE ŞU ANKİ HANE SAYISININ FARKINDAN DOLAYI SU TÜKETİMİNİN ÇOK OLMASINDAN DOLAYI DA OLABİLİR.
BU DURUMDAN MAHALLE MUHTARLIĞINDAN DEFALARCA DUYURULAR YAPILARAK AŞAĞI MAHALLELERDE YAŞAYAN KİŞİLERİN SU KULLANIMINDA DUYARLI OLMALARI İSTENİLMEKTEDİR! BU SORUN DUYARLI OLMAKLA ÇÖZÜLMEZ ! KALICI VE TATMİN EDİCİ BİR ÇALIŞMA GEREKLİ DİR!

BU KONUDA YETKİLİLERİN BİZLERE ACİLEN BİR YARDIMDA BULUNMALARINI İSTİYORUZ. BÖYLE BİR HASTALIKLI ORTAMDA SUSUZ KALMAYI SİZ DÜŞÜNÜN!

MAHALLEMİZ BİR ÇOK YERİ BAKIMSIZLIKTAN ÇOK KÖTÜ! YAR BAŞI MEVKİ ÇÖPLÜK VE MOLOZ ALANINA DÖNDÜ! PARK BAHÇELER OTLARDAN GEÇİLMİYOR VE YETERİNCE SULANMIYOR! MAHALLEMİZDE GEÇENLERDE ÇIKAN BALYA YANGINI GİBİ DOĞAL AFETLERDE İTFAİYENİN İLÇEDEN MESAFE FARKINDAN DOLAYI GELMESİ ÇOK ZOR OLUYOR…

BURADAN SAYIN YETKİLİLERE SESLENİYORUZ!
LÜTFEN SEÇİM ZAMANI GELİP DE SIKINTILARIMIZI SORDUĞUNUZDA BİZLERİ DİNLEYİP ALDIĞINIZ SORUNLARI VE VERDİĞİNİZ SÖZLERİNİZİ YERİNE GETİRİN!

GAZİ MAHALLESİ BİR BELDE MAHALLESİDİR VE BÜYÜK BİR MAHALLEDİR VE BÜYÜK HİZMETLER İSTER VE GEREKLİDİR!!!

Bir cevap yazın