DEVELİ GAZİ MAHALLESİ RESMİ WEB SİTESİ


SANAL MEZAR VE VEFAT EDENLER
BÖLÜMLERİNDE
RADYO YAYINI YOKTUR!
SANAL MEZAR ZİYARETİ
İÇİN SAYFAYI AŞAĞIYA ÇEKİN

SANAL MEZAR Zİ
SANAL MEZAR

ZİYARETİ

VEFAT EDENLER
VEFAT

EDENLER

ESKİ RESİM
ESKİ

RESİMLER

0 Paylaşımlar

ZİYÂRETİN ÂDÂBI: Ziyâretçi mezarlığa varınca yüzünü mezarlara döndürerek Peygamber Efendimiz’in öğrettiği üzere şöyle selâm verir: “Selâm size, ey mü’minler diyârının sâkinleri! İnşâallâh yakında biz de aranıza katılacağız. Allâh’ın bizi de sizi de bağışlamasını dilerim.” 

Sanal Mezar uygulaması 2009 yılında Gazi Belediyemiz tarafından internet sitesi olarak hizmete açılmıştı. Belediyemizin yeni şehir yasası gereği kapsamında kapatılmasıyla  birlikte Web Sitesi ve Sanal Mezar hizmeti de kapanmıştı. Bizde bu hizmeti memleket sevdalıları olarak tekrar hemşerilerimize kazandırmak istedik. Develi Gazi Mahallesi Resmi Web Sitesi (www.develigazimahallesi.com) u ve Android Mobil Uygulamasını kurduk. Özellikle yurt dışında yaşayan gurbetçi hemşehrilerimizi düşünerek bu hizmeti yapmaya karar verdik. Amacımız elbette Gazi Mahallesi Mezarlığımızdaki ziyaret ortamını sunmak değil! Amacımız ahirete göçmüş tüm sevenlerimizi her fırsatta hatırlamak, rahmet göndermektir.

SANAL MEZAR BÖLÜMÜNDEN - SANAL MEZAR ZİYARETİ - SANAL MEZAR BİLGİ EKLEMESİ VE BU BÖLÜMLE İLGİLİ HATALARI AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANARAK GERÇEKLEŞTİRE BİLİRSİNİZ.

0 Paylaşımlar