DEVELİ GAZİ MAHALLESİ RESMİ WEB SİTESİ

İSTEK GÖNDER

RaDYo Player Yükleniyor...

SANAL MEZAR Zİ
SANAL MEZAR

ZİYARETİ

VEFAT EDENLER
VEFAT

EDENLER

ESKİ RESİM
ESKİ

RESİMLER

0 Paylaşımlar

Gazi Mahallemiz neden hizmet alamıyor?

Develi Belediyesine bağlı kırsal mahalleler arasında gazi mahallemiz bugüne kadar en az hizmet alan mahalle!

Develi Belediyesi sosyal medya hesaplarından hemen hemen her gün hizmet ve çalışma paylaşımları yapılmakta. Develiye km’lerce uzaklıkta olan mahallelere parke asfalt çevre düzeni vb hizmetlerde sınırsız çalışan belediye gazi mahallemize geldiğinde ses yok. 

Yıllarca her yerde gerek sözlü gerek yazılı sorunlarımızı dile getirdik. Ne mahallemize gelen bir yetkili nede bir siyasi gelip değerli halkım sorununuz isteğiniz var mı diye soran olmamıştır.! Biz beleciyecilik görmüş bir mahalleyiz ve büyük bir mahalleyiz elbette böyle olunca hizmet olmazsa iş olmazsa her şey aksar ve düzen sistem bozulur. 

Öyle bir şeydir ki her seçimde mevcut belediye partisine rekor oy çıkan mahallemiz hizmete açtır.!

Hiç birimiz kör değiliz! Çevremizdeki mahallere yapılan hizmeti görüyoruz. Develi Belediyesinin ve yetkililerin bizim mahalle ile bir alıp veremediği mi var?

Biz sayfa yönetimi olarak ne bu konularda idari bir yetkimiz var nede bilgimiz. Fakat gönüllü olarak bu zamana kadar mahallemiz köyümüz için her sınırları zorladık. Kimi zaman küçük işler başardık kimi zaman büyük işler. 

Küçük büyük fark etmeksizin amacımız mahallemize bir çivi dahi olsa çakmaktı. Bu şu dakikadan itibarende elimizden geldiğince her fırsatta sürdürüp devam edeceğiz. 

Mahallemizin istek ve sorunlarını sayfa yönetimi ve gönüllü kişiler olarak her zaman dile getireceğiz.  

Biz laf üretmiyoruz görüntü yapmıyoruz.! Derdimiz mahallemize hizmettir. Bu küçüğünden büyüğüne yetkilisinden yetkisizine ben ne anlarım benim yaptığımla ne olacak demeden yapmaya ve yaptırmaya devam edeceğiz. 

Seçime yakın gelen yetkililer istemiyoruz.! Sorunlarımıza kulak verecek gerçekten hizmet edecek kişiler istiyoruz. 

0 Paylaşımlar