DEVELİ GAZİ MAHALLESİ RESMİ WEB SİTESİ

İSTEK GÖNDER

RaDYo Player Yükleniyor...

SANAL MEZAR Zİ
SANAL MEZAR

ZİYARETİ

VEFAT EDENLER
VEFAT

EDENLER

ESKİ RESİM
ESKİ

RESİMLER

0 Paylaşımlar

Sayfa Yönetimi olarak uzun yıllardır faaliyette olan ve siz değerli hemşerilerimiz için Gazi Mahallemizin Sosyal Medya Platformlarında hizmet vermekteyiz. Gerek resmi web sitemiz www.develigazimahallesi.com adresinin gerek Develi Gazi Mahallesi Android Mobil Uygulamamızın aylık / yıllık mali giderlerini gönüllü olarak karşılamaktayız.

Amacımız tamamen gönüllü bir şekilde sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bu toprakların güzelliklerini, haberlerini, sosyal aktivite ve benzer bir çok güzel ve önemli bilgi içeriklerini dünyaya ve sizlere ulaştırmak.

Gerek hüzünlü haberler, gerek sevinçli haberler paylaşmış lığımız olmuştur. Biz gönüllüler olarak teknolojinin iyiliklerini memleketimiz ve siz hemşerilerimiz için sürdürmeye devam edeceğiz…

Bildiğiniz üzere ANDROİD MOBİL UYGULAMAMIZ mevcut. Bir çok hemşerimiz İOS APPLE versiyonunun neden çıkmadığını veya yapılmadığını bize bildirmekte. Bizde bu konu hakkında detaylı bir bilgi verme zorunluluğu doğduğundan bu açıklamayı yapmış bulunmaktayız.

Yazımızın da en başında bahsettiğimiz biz bu işleri gönüllü yapmaktayız. Fakat bu işlerin bir mali boyutu vardır. İOS APPLE versiyonu Mobil Uygulamamızı çıkarta bilmemiz için her ay aylık bir ücret ödememiz gerektiği için ve bu ücretin oranı yüksek olduğu için İOS APPLE versiyonunda Mobil Uygulama yapamıyoruz….

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER….

0 Paylaşımlar