DEVELİ GAZİ MAHALLESİ RESMİ WEB SİTESİ

İSTEK GÖNDER

RaDYo Player Yükleniyor...

SANAL MEZAR Zİ
SANAL MEZAR

ZİYARETİ

VEFAT EDENLER
VEFAT

EDENLER

ESKİ RESİM
ESKİ

RESİMLER

0 Paylaşımlar

GÜNDEM SANAL MEZAR ZİYARET SİTEMİZ VE MOBİL UYGULAMAMIZ!

Son günlerde gerek yerel basın gerek ulusal basın mecralarında haber olan develigazimahallesi.com web sitemizde bulunan sanal mezar ziyaret bölümü ve Android mobil uygulamamız gündem konusu olmuştur.

Geçtiğimiz haftalarda mahallemize gelen DHA yetkilileri gazi mahallemiz muhtarı Mehmet Ceran abimizle bu konu ve uygulama hakkında röportaj yapıp bilgi almışlardır.

Biz develigazimahallesi.com yönetimi olarak. 2009 Yılında Gazi Belediyemiz tarafından web sitesi olarak açılan bu uygulamayı belediyemiz kapandıktan sonra Gazi Mahallemizin ilk ve tek resmi web sitesi olan develigazimahallesi.com web sitemizde uygulama kararı alarak erişime açtık. Bunu tüm hemşerilerimizin ulaşımına sağladık ve gerekli bilgileri kendileri de eklemeleri için bölümler oluşturduk.

Bu uygulama hakkında sosyal medyada olumlu veya olumsuz bir çok eleştirilere maruz kaldık! Amacımız sanal mezar sitesi ile mezarlık ortamını oluşturmak ve yaşatmak değil! olamazda! Amacız sosyal medyanın ve internet kullanımının tavan yaptığı ve hayatımızın bir parçası olduğu bu dönemlerde bizde istedik ki elimizden her an bile düşürmediğimiz cep telefonlarımızdan ahiret giden geçmişlerimizi her yerde her an hatırlamak ve onlara bir rahmet göndermek için buna vesile olmaktır amacımız….

BİZ SİTE YÖNETİMİ OLARAK MEMLEKETİMİZ HAKKINDA HER BİLGİYİ, HER HABERİ SİZLERLE BULUŞTURMAYA VE MEMLEKETİMİZİN YARARINA VE FAYDASINA OLACAK HER PROJEYE DAHİL OLMAYA VAR GÜCÜMÜZDE DEVAM EDECEĞİZ…

SİTE YÖNETİMİ: FERAMUZ AKTAŞ

0 Paylaşımlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir